ForumForum  PortalPortal  GalleryGallery  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

DanGer-Te@m
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Rregullat nė Forum!

Rregullat nė Forum!Para se tė antarėsohuni ju lutem lexoni rregullat e forumit dhe akzeptoni ato.
11RreGullat
Tue May 06, 2008 5:39 pm
FuKi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

PREZENTOHU

PREZENTOHUMundesia pė ta prezentuar veten ketu, thoni diēka rreth vetės suaj, mundėsish dhe nje pjese sė biografise suaj.
00
Asnjė mesazh i ri

Ndihme

Ndihme per te rinjte e forumit por edhe per veteranet, nqs keni nje paqartesi shkruajne menjehere ketu
00
Asnjė mesazh i ri

Pershendetje

Pershendesni njerezit qe doni me shume dhe urojini ata per festa apo raste te vecante.
00

Chat Programe

 
Asnjė mesazh i ri

MSN Programe

MSN ProgrameMSN Messenger, Hotmail, Netmeeting dhe msn groups postoni gjitha kėtu a po nese ju keni deshir te pyteni ju lutem kėtu postimet...nėn-forume: Pytje & Pėrgjigje, MSN Tips & Tricks, MSN programe tjera.
00
Asnjė mesazh i ri

mIRC Programe

mIRC ProgrameForumi pėr mIRC (Internet Relay Chat) Mundeni te Vendoseni scripte pėr mIRC a po programme te ndryshme...nėn-forume: mIRC Scripts, mIRC Tutoriale
00
Asnjė mesazh i ri

Yahoo Programe

Forumi pėr Yahoo messenger dhe per programme e triks tė Yahoo... postoni kėtu...
00
Asnjė mesazh i ri

ProxY/Sock`S

Ketu mund te psotoni dhe te gjeni Fresh ProxY/Sock`S
00

SecuriTy-Boxi

 
Asnjė mesazh i ri

WINDOWS SOFTWARE

WINDOWS SOFTWARE
00
Asnjė mesazh i ri

PROGRAME TE NDRYSHME

PROGRAME TE NDRYSHME-Kėtu mund te postoni programe te ndryshme qe nevojiten per PC.etj etj
00
Asnjė mesazh i ri

HACKING & CRACKING

HACKING & CRACKINGHacking, kėtu flitet mbi bėrthamen e Hackingut dhe Mundėsit e Hackingut, gjithashtu diskutojm dhe pėr sulmet qė ndodhin mbrenda kohes dhe Sukseset e ndryshme ndaj Server/Machinat e Palakmushme.
00
Asnjė mesazh i ri

TUTORIALE & MĖSIME

TUTORIALE & MĖSIME
00

Forum i Lire

 
Asnjė mesazh i ri

Tema Te Lira

Tema te Lira
00
Asnjė mesazh i ri

Diskutime mbi Boten Perreth

Kjo eshte kategoria me e gjere ne lidhje me probleme te ndryshme mbi jeten, me shoqerine, miqesine, keshillat dhe gjithcka qe na lidh me boten e jashtme.
00
Asnjė mesazh i ri

Pyetje (Sondazhe)

Pyetje, statistika rreth mendimeve me te bukura qe keni ne kete moment.
00
Asnjė mesazh i ri

Thashetheme

Ketu dua thashetheme thumbuese per njeri tjetrin, perdorni imagjinaten deri ne fund per antaret e forumit.
00
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete

Te bukura, ekstreme, te cuditshme, kuriozitete interesante
00
Asnjė mesazh i ri

Emigracioni

Emigracioni Emigrantet shqiptare anembane botes mund ti komunikojne njeri - tjetrit hallet edhe enderrat e tyre.
00
Asnjė mesazh i ri

Lajme

LajmeKetu do te gjeni dicka me teper se lajme te ndryshme dhe me te fundit
00

Dashuria

 
Asnjė mesazh i ri

Dashuria

DashuriaDashuria, forca me e madhe e universit, sekretet e saj. Jeta ne cift me te bukurat dhe te keqijat.
00
Asnjė mesazh i ri

Poezi Dashurie

Poezi  DashuriePoezi Dashurie
00
Asnjė mesazh i ri

Letra Dashurie

Letra DashurieLetra Dashurie
00

Gjuha dhe Letersia

 
Asnjė mesazh i ri

Letėrsia

Letėrsia shqiptare dhe e huaj.
00
Asnjė mesazh i ri

Gjuha Shqipe

Drejtėshkrimi i gjuhės, barbarizmat, morfologjia, gramatika, sintaksa, dialektet, historia, dhe studimet mė tė fundit nė lidhje me gjuhėsinė.
00

PĖR DIZAJNERA

 
Asnjė mesazh i ri

Adobe Solution

Brenda kėsaj teme diskutohet dhe skjarohen probleme tė ndryshme nga produktet e Adobes, gjithashtu mund tė ket dhe pune praktike nga antar & vizitor tė ndryshėmnėn-forume: Photoshop, Fireworks, Dreamweaver / Golive, Illustrator, InDesign, Flash
00
Asnjė mesazh i ri

Dizajne nga JU

Dizajne nga JUShpalosni kreativitetin tuaj nė kėtė temė. Vendosni kreacionet tuaja dhe tregoni talentin nė lėminė e fotografisė.nėn-forume: Kreacionet e juaja
00
Asnjė mesazh i ri

Templates & Web Templates

Kėtu publikohet template tė ndryshme me formate te ndryshme si psd etj. gjithashtu publikohen dhe Webtemplate tė pregaditura nga tė tjeret.
00
Asnjė mesazh i ri

Programe pė Web design

00

ARTI & KULTURA

 
Asnjė mesazh i ri

Albumi Fotografik

Albumi FotografikAlbumi Fotografik
00
Asnjė mesazh i ri

Moda dhe Estetika

00
Asnjė mesazh i ri

Kinematografia dhe Televizioni

Pėrshtypje mbi filmat e fundit vendor apo tė huaj. Dokumentarėt, komeditė, tragjeditė, festivalet e filmit. VIP-at, artistėt, yjet e filmave.
00

SHKENCAT SOCIALE

 
Asnjė mesazh i ri

Filozofia

00
Asnjė mesazh i ri

Psikologjia

00
Asnjė mesazh i ri

Historia

00

SHKENCAT EKZAKTE

 
Asnjė mesazh i ri

FEJA ISLAME

00
Asnjė mesazh i ri

Mjekėsia

00
Asnjė mesazh i ri

Gjeologji & Gjeografi

00

FILMA / MOVIES

 
Asnjė mesazh i ri

Filma Shqip

Filma ShqipPublikohet filma dhe seriale tė ndryshme ne gjuhen shqipe qė jan krijuar nga regjisor shqiptar.
00
Asnjė mesazh i ri

Filma tė huaj

Filma tė huajFilma nga Hollywoodi publikohen tė gjitha ne ket rubrik kėtu.
00
Asnjė mesazh i ri

Youtube Video's

Youtube Video'sHydheni githa videot ne qė mendoni, qė jan Interesant pėr ti shikuar dhe vlersuar. Kėtu mundeni ti hydheni gjitha Videot nga Google apo dhe Youtube Videos gjithashtu dhe nga Portalet tjera
00

Muzik / Music, Argėtohuni kėtu.

 
Asnjė mesazh i ri

MP3 Shqip

MP3 ShqipMundeni te Shtoni Muzika Mp3, WMA, rm, ram, etc. qka ju duhen mundeni te kerkoni ketu! Mundeni dhe te postoni muzika te huaj!
00
Asnjė mesazh i ri

MP3 Tė huaj

MP3 Tė huajNė kėtė forum postoni tė gjitha muzikat nė gjuhėn angleze dhe gjuh te tjera. Ato qė ju i pėlqeni poashtu ato qė dėshironi tė i ndani me tė tjerėt.
00
Asnjė mesazh i ri

Tekste Kėngesh

-Kėtu mudn te postoni tekste te kengesh shqipe, po ashut mund te postoni edhe tekste edhe te kengeve te huaja...
00
Asnjė mesazh i ri

Videoklipe

Postoni video klipet nga kengetaret te ndryshem shqiptarė Dhe te huaj.
00

Lojra / Games & SPORT

 
Asnjė mesazh i ri

LOJRA

LOJRAKėtu mundei te postoni loojra te ndryshme...
00
Asnjė mesazh i ri

Luaj lojera ne S-T

00
Asnjė mesazh i ri

Sport

00

Temat e vjetra

 
Asnjė mesazh i ri

Temat e vjetra

Temat e vjetraKėtu mund t`i gjeni tė gjitha temat e vjetra qė janė kyqur dhe qė kanė kaluar njė kohė tė gjatė qė nuk kemi diskutuar rreth tyre.
00

SHporTa

 
Asnjė mesazh i ri

ShporTa

ShporTaSHporTa
00
Mirė se erdhėt nė Danger.Team-Forum.net Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 1 artikuj
Forumi ka 55 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri second
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 17 mė Mon Feb 11, 2008 1:44 am

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Users having a birthday today : sweet_learta_gl (38)
Users with a birthday within the next 7 days: wood (42)
Legjenda : [ Administrators ][ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur