ForumForum  PortalPortal  GalleryGallery  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Chat Programe

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

MSN Programe

MSN ProgrameMSN Messenger, Hotmail, Netmeeting dhe msn groups postoni gjitha kėtu a po nese ju keni deshir te pyteni ju lutem kėtu postimet...nėn-forume: Pytje & Pėrgjigje, MSN Tips & Tricks, MSN programe tjera.
00
Asnjė mesazh i ri

mIRC Programe

mIRC ProgrameForumi pėr mIRC (Internet Relay Chat) Mundeni te Vendoseni scripte pėr mIRC a po programme te ndryshme...nėn-forume: mIRC Scripts, mIRC Tutoriale
00
Asnjė mesazh i ri

Yahoo Programe

Forumi pėr Yahoo messenger dhe per programme e triks tė Yahoo... postoni kėtu...
00
Asnjė mesazh i ri

ProxY/Sock`S

Ketu mund te psotoni dhe te gjeni Fresh ProxY/Sock`S
00
Chat Programe Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 1 artikuj
Forumi ka 55 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri second
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 17 mė Mon Feb 11, 2008 1:44 am

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Users having a birthday today : sweet_learta_gl (38)
Users with a birthday within the next 7 days: wood (42)
Legjenda : [ Administrators ][ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur