ForumForum  PortalPortal  GalleryGallery  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

PĖR DIZAJNERA

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Adobe Solution

Brenda kėsaj teme diskutohet dhe skjarohen probleme tė ndryshme nga produktet e Adobes, gjithashtu mund tė ket dhe pune praktike nga antar & vizitor tė ndryshėmnėn-forume: Photoshop, Fireworks, Dreamweaver / Golive, Illustrator, InDesign, Flash
00
Asnjė mesazh i ri

Dizajne nga JU

Dizajne nga JUShpalosni kreativitetin tuaj nė kėtė temė. Vendosni kreacionet tuaja dhe tregoni talentin nė lėminė e fotografisė.nėn-forume: Kreacionet e juaja
00
Asnjė mesazh i ri

Templates & Web Templates

Kėtu publikohet template tė ndryshme me formate te ndryshme si psd etj. gjithashtu publikohen dhe Webtemplate tė pregaditura nga tė tjeret.
00
Asnjė mesazh i ri

Programe pė Web design

00
PĖR DIZAJNERA Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 1 artikuj
Forumi ka 55 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri second
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 17 mė Mon Feb 11, 2008 1:44 am

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Users having a birthday today : sweet_learta_gl (38)
Users with a birthday within the next 7 days: wood (42)
Legjenda : [ Administrators ][ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur